Правила оплати

Умови оплати заявки:

-10% оплати протягом 3-х банківських днів після підтвердження заявки

-90% оплати за 14-днів до початку дії заявки

Вартість туру фіксується в у.о. Передоплата / доплата здійснюються в гривнях за поточним курсом компанії на день оплати. Повна оплата повинна бути проведена не пізніше 14 днів до дії заявки.

Оплата другої частини по заявці здійснюється за курсом на момент її оплати

(Актуальний рахунок можна отримати за посиланням go.okeantyr.com)

У разі недотримання термінів оплати компанія Океан Тур залишає за собою право зменшити комісійну винагороду до мінімальної, а також анулювати заявку згідно з договором з виставленням штрафних санкцій.

1) Оплата банківською картою

Після підтвердження заброньованого туру проводиться платіж на виставлений рахунок-підтвердження (прикріплений у заявці). Оплата здійснюються в гривнях за поточним курсом на день оплати.

2) Готівкою

Після підтвердження заброньованого туру проводиться оплата в офісі компанії Океан Тур або кур’єрською доставкою на юридичну адресу. Вартість туру фіксується в у.о. Передоплата / доплата здійснюються в гривнях за поточним курсом на день оплати. Адреса компанії :  вулиця Шолом-Алейхема, 7, Львів, Львівська область, 79007 (переглянути на карті)

3) Оплата на рахунок (лише для ФОП та партнерів)

Після підтвердження заброньованого туру розблоковується кнопка-посилання на рахунок (прикріплений у заявці). Оплата здійснюються в гривнях за поточним курсом на день оплати.
Як знайти кнопку – “Мої Бронювання” – “розгорнути заявку” – “Виписати рахунок”