Оберіть вигідну послугу !
Тур в Грецію автобусом – (вартість оновлюється)

(у вартості проїзд, проживання в готелі, харчування)


Відпочинок в Греції

Офіційна назва – Грецька Республіка(Ελληνική Δημοκρατία – грец. мова, Hellenic Republic – англ. мова).

Географічне положення -розташована на південному сході Європи, в південнній частині Балканського півострову, в Східному Середземномор’ї. Столиця Греції – легендарне місто Афіни з населенням близько 5 млн. чоловік. Іншими великими містами є Салоніки (Салоніки), Патри, Волос, Іракліон, Лариса та ін. На півночі межує з Албанією, Республікою Македонією та Болгарією, на сході — з Туреччиною. Омивається Середземним, Іонічним, Егейським, Крітським і Лідійським морями. Берегова лінія простягається майже на 4000 км. До складу Грецької республіки також входить автономна чернеча республіка Афон, розташована на півострові Халкідіки Айон-Орос. Найвища вершина Греції – гора Пантеон (2917 м.).

Площа території – 131,9 тис. кв. км.
Населення – 11,213 млн. осіб.
Столиця – Афіни (Athen) – 741 тис. осіб.
Адміністративний поділ – 13 провінцій, які відповідають 10 історико-географічним районам з поділом на 54 нома (префектури). Особлива адміністративна одиниця – район Святої гори Афон, яка представляє автономну чернечу область.

Ландшафт – багатий та різноманітний. Тут є все – широкі рівнини, високі гори, родючі долини і мереживо сильно порізаної берегової лінії. Такий же різноманітний рельєф морського дна. Глибока зрізаність берегів додає Греції надзвичайну красу і робить її побережжя єдиним і неповторним в Середземномор’ї.

Тури в Грецію

Клімат – Греція входить в середземноморську кліматичну зону (субтропічний, середземноморський клімат): влітку тут майже немає дощів, а під час нетривалої зими йдуть дощі, іноді випадає сніг, але швидко тане. Тільки гірські райони центральної частини країни характеризуються помірно континентальним кліматом. Кількість опадів за рік 400 – 700 мм на рівнинах і до 1500 мм в горах. Морози в країні надто рідкі, однак вершини гір взимку покриті снігом.
Кращий туристичний сезон в Греції – з травня по вересень. У цей період море прогрівається до 18 – 24 градусів.

Офіційна мова – грецька (новогрецька).
Релігія. Офіциальною релігією в Греції є православне християнство, яке сповідують більше 98% населення країни. Крім того, церква не відокремлена від держави і робить істотний вплив на політичне життя країни. Більшість православних святинь Греції є одними з найбільш значущих в християнському світі. Серед них: храм Св. Димитрія в Салоніках; 8-е чудо світу Метеори; храм Спиридона Триміфунтського на о. Корфу, безліч візантійських церков і монастирів і, звичайно ж, єдина в світі чернеча республіка Святий Афон.

Грошова одиниця. Греція є членом Єврозони з єдиною валютою – євро.

Курси валют ви можете побачити у всіх банках , які приймають іноземну валюту. Власники кредитних карток можуть розплачуватися ними у всіх магазинах / ресторанах / кафе / заправках , а також і знімати з рахунків готівку в усіх банкоматах банків- партнерів на території Греції. Грецькі банки відкриті з понеділка по четвер з 8:00 до 14:30 і в п’ятницю з 8:00 до 13:30 , крім святкових днів.

Обмін валют здійснюється також у спеціальних обмінних пунктах , розташованих в аеропортах і в деяких портах , великих містах і на деяких курортах. Для здійснення обміну валюти необхідно мати при собі паспорт.др .

Дозвілля. Під час вашого перебування в Греції ви дізнаєтеся про всі розмаїті можливості весело і цікаво провести вільний час. Захоплюючі екскурсії , знамениті визначні пам’ятки, побачити які вважає своїм обов’язком кожен мандрівник. Традиційні ринки, відомі будинки моди, стильні бутіки і магазини, хутряні фабрики, пропонують не тільки шопінг, а й цікаве проведення часу. Центри релаксації, термальні лікувальні джерела, SPA – салони для тих, хто бажає подбати про своє здоров’я і зовнішній вигляд на відпочинку. Традиційні таверни на березі моря або в горах, фестивалі, кінотеатри ( всі фільми транслюються англійською мовою) і театри з різноманітними програмами, – будьте певні, в Греції кожен ваш день буде наповнений новими і незабутніми враженнями!

Греція також славиться особливо яскравим і багатогранним нічним життям, яке не обмежується лише вихідними на відміну від решти Європи .

Грецька Кухня. Одним з автентичних елементів культури Греції є її гастрономія. В особливостях національної кухні Греції знайшли своє відображення історія країни , її географічне положення і культура. Історія грецької кухні налічує близько 4.000 років. Крім того, саме в Греції в 330 р. до н.е. Архестратосом була написана перша у світовій історії куховарська книга .

У грецьких кулінарних традиціях чудовий смак гармонійно поєднується з високою поживною цінністю страв. Сотні наукових досліджень довели позитивний ефект, що надається збалансованим грецьким харчуванням на здоров’я, красу і довголіття. Крім того, культура прийому їжі греками традиційно є не тільки необхідністю задоволення апетиту і потреб організму, а й розвагою, можливістю спілкування за столом з близькими та рідними.

Шоп тури у Грецію

Шопінг у Греції. У всіх курортних містах і селищах Греції з 1 травня (відкриття пляжного сезону) і до середини жовтня магазини і супермаркети працюють без вихідних і до пізньої години. У містах і регіонах, розташованих не на туристичному узбережжі, магазини (за рідкісним винятком) не працюють по неділях. Деякі невеликі магазинчики і бутіки закриваються на грецьку сієсту (з 14.30 до 17.00). Великі супермаркети і мережеві магазини працюють з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 21.00, а в суботу з 08.00 до 20.00.