сторінка у розробці

Тури на Мальдіви

Тури на Мальдіви – ідеальний вибір для ексклюзивного пляжного відпочинку далеко від міської метушні. Цілий рік тут панує атмосфера спокою та романтики, що приваблює молодят та закоханих пар. Мальдіви відомі як чудове місце для заняття дайвінгом, снорклінгом та серфінгом, а також розслаблення у спа-центрах.

Найбільш популярний напрямок на Мальдівах – Північний Мале атол, на якому розташовується і столиця Мале. Південний Мале атол відомий морськими заповідниками з підводними печерами, а також унікальною фауною. Аліфу атол пропонує безліч можливостей для зайняття водними видами спорту.

Коли краще їхати на Мальдіви:

Пляжний відпочинок ідеально планувати на грудень або січень, оскільки дощів немає, небо ясне, море спокійне, повітря сухе і не жаркий, але за такі задоволення доведеться дуже дорого заплатити, оскільки на цей час припадає найбільший пік напливу відпочиваючих;
любителям серфінгу поїздку на Мальдіви варто планувати в перехідні періоди між мусонами, коли один сезон змінюється іншим – саме в цей час вітер і хвилі найсильніші, така погода панує тут в квітні, в середині листопада і в березні;
більш сприятливими місяцями для пляжного відпочинку під час тропічного літа є вересень і листопад, коли дощі не доставляють великих неприємностей (випадають рідко, зазвичай ночами);
найдешевшим часом в сухий сезон є лютий і березень;
найвигідніший період для відпочинку – липень і серпень, але погода не дуже сприятлива в цей час;
більш оптимальним варіантом з доступних за ціною є відпочинок в травні або червні. Мальдівські острови – одне з найбільш затребуваних напрямів для воістину райського відпочинкув екзотичному куточку світу. Найчастіше для відпочинку на Мальдівах сучасні громадяни вибирають готові тури, у вартість яких входить не тільки вартість дороги, а й інші витрати, включаючи проживання, харчування та інші потреби туристів.
Мале – розташований на штучному насипному острові Хулуле. Мале – єдине місто на території всіх островів. Єдиний спосіб дістатися до островів – літак. Прямий рейс – самий зручний варіант. Але крім прямих існують також транзитні і чартерні авіарейси, що дозволяють дістатися до Мальдів за різні проміжки часу, проведені в дорозі.

Сезон дощів на Мальдівах :

Вологе сезон настає в середині квітня і закінчується десь в кінці листопада. За офіційними даними сезон дощів на Мальдівах триває з 8 квітня по 9 грудня. Відпочивати в цей час тут набагато вигідніше;
дешевше обійдеться і житло зняти, і на літаку полетіти. Що стосується дощів, то вони переносяться дуже легко, оскільки сильно відрізняються від тривалих похмурих сірих буднів, які наступають в дощові періоди в помірних широтах.
Сезон дощів на Мальдівах – це час буйного цвітіння тропічної рослинності, освіжаючих морських бризів і стрімко ллються злив, які через своє різноманіття закінчуються протягом години, після чого знову серед хмар з’являється сонце. Уже через кілька хвилин після дощу пляжі висихають і знову готові радувати відпочиваючих своїми ніжними пісками. Єдиною складністю може бути висока вологість, яка важко переноситься літніми людьми. В який місяць дійсно можна постраждати через рясні зливи, так це липень, протягом якого острова затягнуті важкими хмарами, а дощі перетворюються на справжні бурі.