Гарячі тури до Болгарії

Раннє бронювання у Болгарію - бронюй зараз та економте до 35% !

Автобус Сонячний Берег – Львів

Автобус Сонячний Берег – Львів

Відпочинок у Болгарії - Сонячний Берег

Автобус Сонячний Берег – Львів. Ціна

Сонячний Берег, або інший, престижніший варіант назви курорту — “Sunny Beach”, відкритий для відвідування протягом усього календарного року. Але очевидно, що найбільшої своєї популярності він набуває все ж таки влітку. Всім бажаючим відвідати цей миловидний морський край саме в теплу пору року рекомендую забронювати тур завчасно, аби заощадити гарну суму коштів на кращі апартаменти. Сонячний Берег: відомий міжнародний курорт в Болгарії. Розташований недалеко від міст Варна, Несебр, Бургас. Його головні природні багатства – узбережжя Чорного моря і Балканські гори. Курорт має престижні міжнародні нагороди, отримані за ідеальну чистоту пляжів такі як CACAO BEACH і високий рівень сервісу. Відпочивальників ваблять красиві алеї, парки, піщані пляжі і готелі, що пропонують європейський сервіс. Якщо ви збираєтеся на відпочинок до Болгарії з маленькою дитиною, то Сонячний берег стане ідеальним вибором, оскільки тут створені всі умови для оздоровлення та розваг.

В свою чергу, для тих, хто наважився наперед забронювати путівку чи автобусний чартер в Болгарію зі Львова, ціна неодмінно буде трохи нижчою від звичайної. Зробити це можна звернувшись до нашого офісу Океан Тур або здійснити бронювання туру online до Сонячної Болгарії. Дістатись безпечно та комфортно до всім відомого курорту можна дуже легко. 

Кожного року, автобус Львів – Сонячний берег в сезон курсує щоденно, починаючи з травня і аж до середини вересня, оскільки так дозволяють кліматичні умови країни. Вартість такого проїзду у дві сторони з дорослого від 55 до 75 євро.


Коментарі закрито.
Підберіть мені тур