Гарячі тури до Болгарії

Раннє бронювання у Болгарію - бронюй зараз та економте до 35% !

Курорти Болгарії

Курорти Болгарії

Відпочинок на курортах Болгарії – відмінний варіант для сімейного відпочинку за розумні кошти. Який курорт вибрати для відпочинку на морі в Болгарії? Це перше питання, яке задає собі кожен мандрівник.

курорт Єленіте
курорт Єленіте

Морські курорти Болгарії різні за популярністю, бюджету, природі, пляжам, наявності інфраструктури і пам’яток. Вони розташовані уздовж всього берега Чорного моря (а це близько 400 км) в двох великих регіонах Болгарії: на північному узбережжі і південному узбережжі. Розділяє їх гірський хребет Стара – Планіна, покритий лісами. Він врізається в Чорне море між курортними містечками Обзор і Еленіте. У цьому місці над хвилями височіють скелі мису Еміне, крайньої точки Старої-Планіни.

Мис Еміне і є умовна межа між північним і південним берегом.

Морські курорти Болгарії

Найпопулярніші курорти Болгарії — Албена, Золоті піски, Рів’єра, Святий Влас, Еленіте, Сонячний берег, Несебр, Поморіє.

Курорт Албена розташований у північній частині чорноморського узбережжя Болгарії. Найближче велике місто — Варна — розташоване за 45 км. Цей курорт є наймолодшим і разом з тим найфешенебельнішим курортом Болгарії. Тутешні готелі славляться високим рівнем сервісу і величною, авангардною архітектурою, майстерно вписаною в природний ландшафт. Незважаючи на солідну місткість, курорт розташований досить компактно і відрізняється зручним плануванням. Прямо поряд з готелями починається мальовничий ліс, завдяки чому на курорті панує особлива затишна атмосфера. Довжина пляжу, покритого найчистішим золотавим піском, досягає 7 км, ширина доходить до 150 м. Клімат тут помірний, теплий. Сезон в Албені триває з початку травня до кінця жовтня.

Курорт Золоті піски розташований у північній частині узбережжя Болгарії, за 18 км від Варни. Це, мабуть, найвідоміший і найпопулярніший курорт Болгарії. Особливу гордість тутешнього персоналу викликає те, що Золоті піски визнані найчистішим курортом цієї країни, що не дивно, адже місцева влада завжди приділяли особливу увагу екології свого регіону. До речі, Золоті піски були також удостоєні престижної міжнародної нагороди «Синій Прапор» (знак бездоганного екологічного статусу), що зайвий раз підтверджує ексклюзивний характер відпочинку на цьому курорті. Довжина пляжної смуги досягає 3,5 км при середній ширині в 50-100 м. Пісок тут і справді золотого кольору — дуже дрібний і чистий, море завжди прозоре і тепле.

Курорт Рів’єра розташований недалеко від Золотих Пісків, за 17 км від Варни. У минулому цей курортний комплекс був урядовою резиденцією, місцем відпочинку і роботи вищого керівництва країни. Сьогодні тут розташувалася невелика курортна зона, дуже тиха, затишна і мальовнича. Рів’єра ідеально підходить для спокійного сімейного відпочинку. Оздоровчий комплекс курорта пропонує програми бальнеологічного лікування.

курорт Сонячний Берег

Львів – Сонячний берег — це найбільший курорт Болгарії. Курорт розташований за 30 км на північ від Бургаса, в екологічно чистій зоні — далеко від великих транспортних артерій та великих міст. Довжина пляжу досягає 10 км, середня ширина становить 35 м. Пісок дрібний і золотистий. Курорт лідирує не тільки за кількістю туристів, що приймаються за сезон, але й за кількістю різноманітних розважальних закладів: понад 250 ресторанів, безліч барів і кафе, нічні клуби і дискотеки, казино та ігрові центри. До Сонячного берега завжди зручно добиратися — міжнародний аеропорт Бургаса, залізничний вокзал і міжнародний морський порт забезпечують швидкі й зручні сполучення з усіма точками світу; українські турфірми пропонують влітку також і автобусні тури. Поряд з курортом розташоване стародавнє місто Несебр, засноване фракійцями ще в античні часи і внесене до спадщини ЮНЕСКО.

Коментарі закрито.
Підберіть мені тур