Гарячі тури до Болгарії

Раннє бронювання у Болгарію - бронюй зараз та економте до 35% !

Сонячний Берег у Болгарії

Сонячний Берег у Болгарії

Болгарія – Сонячний берег – найбільший болгарський курорт, що знаходиться 35 кілометрів на північ від Бургаса, і пропонує 1700 сонячних годин від травня до жовтня. Цей курорт отримав міжнародний приз Синій прапор за підтверджені екологічні переваги. На курорті налічується більше 100 готелів а також майже 150 ресторанів, кафе, нічних клубів, казино та дискотек. Курорт засновано в 1958 році. Але зараз він становить лише невелику частину сучасного Сонячного берега. Тут ви знайдете різноманітні розваги на свій смак: водні лижі, серфінг, риболовля, катання на яхтах, човнах і скутерах. До послуг туристів тенісні корти, майданчики для міні-гольфу та пляжного волейболу. На курорті також широко представлені розваги для дітей. Клімат на Сонячному березі дуже подібний до середземноморського, а унікальне поєднання хвойних лісів з теплою морською водою зробить Ваш відпочинок дійсно незабутнім.

курорт Сонячний Берег, район Cacao beach

Чим цікавий Сонячний берег?

Сонячний берег розташований в 36 кілометрах на північ від Бургаса і в 90 кілометрах на південь від Варни. Це найбільший комплекс Чорномор’я, який знаходиться всередині маленької затоки. Пляжі Сонячного берега простягаються на відстань 16 кілометрів.

Курорт підходить для сімейного туризму, бо надає повну гаму послуг і пропонує чудові умови для дитячого відпочинку. Тут дрібний золотаво-жовтий пісок, природні піщані дюни — найкрасивіші з них знаходяться в південній частині курорту, серед яких росте 16 видів рідкісних рослин. Море без припливів і відливів. Морський бриз, який робить ніч прохолодною, а дні — приємними. 1700 сонячних годин з травня по жовтень, і ще: екологічно чисте природне середовище.

Сонячний Берег відзначений авторитетною міжнародною відзнакою «Блакитний прапор» за доведені екологічні переваги Чорноморського узбережжя Болгарії.

Пошук готелю у Сонячному Березі

Який аквапарк на Сонячному узбережжі?

Аквапарк Action, розташований на Сонячному березі, пропонує захоплюючий відпочинок для дорослих та дітей. Аквапарк займає площу 14,5 га і потопає в зелені тропічних дерев та екзотичних чагарників.

Тут розташовуються 30 атракціонів, деякі з яких не мають аналогів у всій країні, річка завдовжки 330 метрів, пляжна зона, фотоцентр, міні-зоопарк, магазин сувенірів, медпункт. А для гостей, що зголодніли, пропонується кілька кафе, ресторанів і барів, і навіть ресторан A la carte.

Чим добратись до аквапартку Action?

Тут не обов’язково витрачати кошти на добирання, адже трансфер безкоштовний. На кожній зупинці громадського транспорту де можна знайти логотип аквапарку курсує автобус котрий безкоштовно завезе та відвезе Вас назад.

логотип аквапарку Action

Коли краще відпочивати

Високий туристичний сезон на курорті починається в липні і закінчується в серпні. Сонячна погода і тепле море вабить туристів на чудові піщані пляжі. А от охочим відвідати курорт в червні, необхідно бути готовими до сильних поривів вітру.

Коментарі закрито.
Підберіть мені тур